Metody płatności i dostawy

Home Metody płatności i dostawy

Dostawa kurierem

Najszybszy transport sprzętu, licząc od daty złożenia zamówienia. Towar, w zależności od terminu wybranego przez Klienta, może zostać dowieziony do 2-ch dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach realizacja może przedłużyć się do 14 dni w przypadku gdy towar będzie zamawiany z głównego magazynu Ricoh w Holandii.

Współpracujemy z firmą wysyłkową DPD.

Uwaga: W momencie dostarczenia przesyłki, paczkę należy sprawdzić w obecności kuriera i w razie jej mechanicznego uszkodzenia należy spisać szczegółowy protokół reklamacyjny.

Klient zobowiązany jest zgłosić sprzedawcy uszkodzenie paczki w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przesyłki.

Płatności

Za przedmioty zamówione w sklepie można zapłacić poprzez:

  • przedpłata na konto (przelew)
  • płatność przy odbiorze – pobranie (gotówką lub kartą płatniczą – kurier posiada terminal płatniczy)
  • płatność szybkim przelewem – Przelewy24(karty płatnicze, Apple Pay, Google Pay)

Koszty przesyłki kurierskiej są uzależnione od formy płatności, wagi przedmiotu oraz ilości zamówionego sprzętu i standardowo wynoszą od 20 PLN. Zgodnie z Regulaminem w uzgodnieniu z Zamawiającym mogą być dostawy realizowane bezpłatnie. Na terenie Białegostoku i w promieniu 15 km dostawy bezpłatne.

Dane do płatności:

SENTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

15-399 Białystok, ul. Handlowa 4

Bank: BNP Paribas

Konto: 04 1600 1462 1887 0772 9000 0001

Odbiór osobisty

Możliwy jest bezpłatny odbiór osobisty zamówionego sprzętu z siedziby firmy SENTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ przy ulicy Handlowa 4 w Białymstoku. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o kontakt w celu umówienia się na odbiór zamówionego towaru.

Instalacja zamówionego urządzenia wielofunkcyjnego, drukarki

Jako autoryzowany partner Ricoh oferujemy również transport urządzenia wraz z jego instalacją. Usługa zawiera: transport urządzenia pod wskazany adres, wniesienie, rozpakowanie, uruchomienie, instalację na określonej liczbie stanowisk oraz szkolenie przyszłych użytkowników z obsługi urządzenia. Cena zależna jest od miejsca oraz ilości stanowisk na których urządzenia ma być zainstalowane. W przypadku chęci skorzystania z tej usługi należy skontaktować się z nami aby ustalić koszt oraz umówić się na instalację.